Kontakta oss

Pre Cast Technology AB
Besöksadress:
Solbräckegatan 15 442 45 Kungälv

Telefon: +46 (0)303 243080

Fax: +46 (0)303 91310

Mail: info@pretec.se

Öppettider:

Måndag-Fredag 07:00-16:30

Order:

Mail: order@pretec.se

Fakturor & ekonomifrågor:
Mail: ekonomi@pretec.se

Vi som arbetar på Pretec

  • VD: Martin Falkenström
    martin@pretec.se
  • Bergförstärkning/Dragstag: Anders Asp
    anders@pretec.se
  • Inköp: Kristoffer Hallberg
    kristoffer@pretec.se
  • Fäst & Montage: Jens Larsson
    jens@pretec.se
  • Prefab: Magnus Ericson
    magnus@pretec.se
  • Bergförstärkning: David Hallberg
    david@pretec.se
  • Prefab: Susanna Egman
    susanna@pretec.se
  • Prefab: Andreas Lundgren
    andreas@pretec.se
  • Ekonomi: Maria Asp
    maria@pretec.se
  • Ekonomi: Josefine Gustafsson
    josefine@pretec.se
  • Gruva: Leif Arvidsson
    leif@pretec.se
  • Verkstadschef: Martin Engberg
    verkstad@pretec.se
  • Lagerchef: Kent Lindström
    lager@pretec.se
  • Inleverans: Linus Olsson
    lager@pretec.se
  • Verkstad: Peter Keil
  • Verkstad: Jesper
  • Lager: Jens Gardtman
  • Lager: Stefan Hoff
  • Ekonomi: Claes Lagergren

Kontaktformulär
Använd gärna vårt formulär om du vill komma i kontakt med oss.

På jakt efter ett nytt jobb?

 

Skicka ditt CV till: info@pretec.se